položek:
0
celkem:
0 Kč
Dokončit nákup

Ohřívače a baterie pro nízkotlaké ohřívače

HA-KL spol. s r.o. je slovenskou společností s více než 20-letou tradicí prodeje a se stabilním  postavení na trhu. V roce 1996 začala s výstavbou výrobního komplexu v Ivanke při Dunaji nedaleko Bratislavy, kde mimo plánování, výroby a prodeje svých produktů nabízí i záruční servis a kvalitní školení.

K hlavním produktům se řadí zásobníkové a  průtokové elektrické ohřívače vody. Ekologicky zodpovědná společnost HAKL klade velký důraz na úsporu vody a minimalizaci spotřeby energie. Na zabezpečení maximální ochrany zásobníku před korozí je na ohřívačích použita dvojitá vrstva speciálního sklo-titanového smaltu. Tato inovativní technologie zaručuje nadstandardní odolnost a výrazně prodlužuje životnost ohřívačů. Ohřívače vody jsou nabízeny buď samostatně nebo v setu se speciální beztlakovou vodovodní baterií, nebo s baterií dřezovou, případně spolu se sprchovým setem.

Za zmínku stojí i samostatné elektrické přímoohřevné vodovodní baterie k dřezům nebo umyvadlů

K sortimentu patří také osoušeče rukou pro rychlé a efektívní osušení rukou po umytí, ideální pro veřejné prostory.

K vybavení průtokových a zásobníkových ohřívačů patří speciální baterie Sagittarius.beztlakových ohřívačů jsou dokonce nezbytností (!). Jsou speciálně zkonstuovány pro provoz v místech (stejně jako beztlakové ořívače), kde je na přívodu k dispozici jen nízký tlak vody (např. "samospád" z expanzní nádoby a pod.). Plní i funkci pojišťovacího ventilu (při přetlaku v systému vodu automaticky upouštějí). Lze je použít i k tlakovým ohřívačům.


 

Filtrovat produkty
Produktů