položek:
0
celkem:
0 Kč
Dokončit nákup

O firmě

Sagittarius

Již více než 25 let přinášíme na český trh širokou škálu výrobků specializovaných na obor voda-topení-plyn.

INTERCOM Bohemia přináší na český trh širokou škálu výrobků pod značkou *SAGITTARIUS (pozn. Sagittarius = znamení střelce na zvěrokruhu) a zboží celé řady dalších výrobců.

Produkci v ČR a SR dobře známého italského výrobce M&Z (naše Bratislavská firma, získala, jako jediná zahraniční společnost, oprávnění vyrábět vybrané série baterií značky SAGITTARIUS mimo území mateřské firmy) a celé řady dalších významných výrobců.

Vznikla v roce 1993 jako dceřiná společnost slovenské firmy "INTERCOM Bratislava". Roku 1994 doplňuje počet firem působících na českém a slovenském trhu ještě "INTERCOM Ústí" v Ústí nad Labem.

Firma INTERCOM Bohemia sídlí v Trhových Svinech na jihu Čech, 15 km jihovýchodně od Českých Budějovic a tvoří ji tým zkušených pracovníků.

Díky stabilní prosperitě, permanentnímu rozšiřování sortimentu i počtu zaměstnanců, se firma na podzim roku 2009 stěhuje do nově zakoupeného většího skladu s prostornou administrační budovou, který se nachází jen několik stovek metrů od jejího původního působiště.